Білім беру бағдарламалары:

6B01404 – Кəсіптік оқыту
6B01407 – Кəсіптік оқыту, көркем еңбек және жобалау

Сіздің сұрақтарыңызға жауап беруге дайын:

  • Шумейко Татьяна Степановна
  • Абдимоминова Дильдаш Каппаровна

27.04.2020 – 15:00
28.04.2020 – 15:00


Білім беру бағдарламалары:

6B01501 – Математика
6B01507 – Математика-Физика
6B01508 – Математика-Информатика

Сіздің сұрақтарыңызға жауап беруге дайын:

  • Калжанов Марат Умирбекович
  • Асканбаева Галия Баймухаметовна

27.04.2020 – 15:00
28.04.2020 – 15:00


Білім беру бағдарламалары:

6B01502 – Физика
6B01509 – Физика-Информатика

Сіздің сұрақтарыңызға жауап беруге дайын:

  • Телегина Оксана Станиславовна
  • Косжанова  Алмагуль Газезовна

27.04.2020 – 15:00
28.04.2020 – 15:00


Білім беру бағдарламалары:

6B01503 – Информатика
6B01510 – Информатика, робототехника және жобалау

Сіздің сұрақтарыңызға жауап беруге дайын:

  • Радченко Татьяна Александровна
  • Даулетбаева Гульсим Байсултановна

27.04.2020 – 15:00
28.04.2020 – 15:00


Білім беру бағдарламалары:

6B01504 – Химия
6B01511 – Химия-Биология

Сіздің сұрақтарыңызға жауап беруге дайын:

  • Чернявская Ольга Михайловна
  • Важева Наталья Веняминовна
  • Таурбаева Гульжан Урмантаевна

27.04.2020 – 15:00
28.04.2020 – 15:00


Білім беру бағдарламалары:

6B01505 – Биология
6В01512 – Биология-Химия

Сіздің сұрақтарыңызға жауап беруге дайын:

  • Ручкина Галия Адгамовна
  • Бородулина Ольга Викторовна
  • Суюндикова Жанар Тулеутаевна

27.04.2020 – 15:00
28.04.2020 – 15:00


Білім беру бағдарламалары:

6B01506 – География
6В01512 – География-Биология
6В01514 – География-Тарих

Сіздің сұрақтарыңызға жауап беруге дайын:

  • Баубекова Гаухар Коныспаевна
  • Омарова Кунсулу Избасаровна
  • Баймаганбетова Каршыга Тасболатовна

27.04.2020 – 15:00
28.04.2020 – 15:00


Білім беру бағдарламалары:

6B01701 – Қазақ тілі мен əдебиеті
6B01702 – Қазақ тілінде оқытпайтын мектептердегі қазақ тілі мен əдебиеті
6B01706 – Қазақ әдебиеті және қазақ тілі екінші және шетел ретінде
6B01703 – Орыс тілі мен əдебиеті
6B01704 – Орыс тілінде оқытпайтын мектептердегі орыс тілі мен əдебиеті
6B01707 – Орыс әдебиеті және орыс тілі екінші және шетел ретінде
6B01705 – Шетел тілі: екі шетел тілі

Сіздің сұрақтарыңызға жауап беруге дайын:

  • Нурмухаметова Карлыгаш Турганбековна
  • Сейсембай Талғат Тұрарбекұлы
  • Бримжанова Карлыгаш Сериковна
  • Кинжибаева Айгуль Серикпаевна

29.04.2020 – 15:00


Білім беру бағдарламалары:

6B01101 – Педагогика және психология
6B01901 – Арнайы педагогика
6B03101 – Психология

Сіздің сұрақтарыңызға жауап беруге дайын:

  • Агеева Анастасия Анатольевна
  • Мукалиева Баян Хамзовна

30.04.2020 – 15:00


Білім беру бағдарламалары:

6B01201 – Мектепке дейінгі оқыту жəне тəрбиелеу
6B01301 – Бастауышта оқыту педагогикасы мен əдістемесі

Сіздің сұрақтарыңызға жауап беруге дайын:

  • Усембаева Асия Хамитовна
  • Каирова Бекбаян Кусаиновна

30.04.2020 – 15:00


Білім беру бағдарламалары:

6B01403 – Бейнелеу өнері жəне сызу
6B01406 – Визуалды өнер, көркем еңбек, графика және жобалау

Сіздің сұрақтарыңызға жауап беруге дайын:

  • Сапиева Майра Саимовна
  • Архипова Ксения Геннадьевна
  • Жусупова Дина Жетписпаевна

27.04.2020 – 15:00
29.04.2020 – 15:00


Білім беру бағдарламалары:

6B01402 – Музыкалық білім

Сіздің сұрақтарыңызға жауап беруге дайын:

  • Сапиева Майра Саимовна
  • Жакаева Салтанат Ануарбековна
  • Айсина Сулушаш Темиртаевна
  • Задорожная Светлана Николаевна
  • Есмаганбетова Шынар Кауатаевна
  • Амирхамзин Наурызбай Касенгалиевич

28.04.2020 – 15:00
30.04.2020 – 15:00


Білім беру бағдарламалары:

6B01408 – Құқық, кәсіпкерлік және бизнес негіздері
6B01405 – Құқық, және экономика негіздері

Сіздің сұрақтарыңызға жауап беруге дайын:

  • Жумабаев Канат Аканович
  • Амантаева Айгуль Багитжановна
  • Ярочкина Елизавета  Викторовна

27.04.2020 – 16:00


Білім беру бағдарламалары:

6B01601 – Тарих
6B01602 – Тарих-Дінтану

Сіздің сұрақтарыңызға жауап беруге дайын:

  • Шахаман Зәмзәгүл Бәйекеқызы
  • Байдалы Рауан Жомартұлы
  • Бекмагамбетова Майсара Жаугаштиновна
  • Тастекова Гульдана Батталовна

27.04.2020 – 15:00


Білім беру бағдарламалары:

6B01401 – Дене шынықтыру жəне спорт
6B11101 – Туризм

Сіздің сұрақтарыңызға жауап беруге дайын:

  • Кифик Наталья Юрьевна
  • Шкваренко Никита Сергеевич
  • Огиенко Надежда Анатольевна

29.04.2020 – 16:00